GRAWITACJA DANCE ACADEMY

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, GRAWITACJA DANCE ACADEMY przeniosła swoją działalność do wirtualnego świata uruchamiając dla swoich uczestników zajęcia on-line.

Nie zapomnieliśmy też o naszych najmłodszych Tancerkach i Tancerzach z Przedszkola, za którymi bardzo tęsknimy!

Specjalnie dla Maluchów nagraliśmy dwa filmiki z ćwiczeniami, które są już dostępne na naszym kanale YouTube i na Facebooku, a kolejne ćwiczenia zamieścimy już wkrótce!

Treningi, które prowadzi ukochana przez wszystkich Ciocia Ewelina, są dostosowane do warunków domowych i można je wykonać o dogodnej dla każdego porze.

😊

Mamy nadzieję, że zajęcia pozwolą Przedszkolakom aktywnie spędzić czas w domu, nie nudzić się i po prostu dobrze bawić!

😉

Do ćwiczeń zapraszamy też Rodziców

Poniżej przesyłamy linki do naszych treningów dla najmłodszych:

Życzymy zdrowia i obyśmy mogli zobaczyć się jak najszybciej w przedszkolu!

GRAWITACJA DANCE ACADEMY

grawitacja128x38