Bez kategorii

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Witamy wszystkich serdecznie po wakacyjnej przerwie.

Zachęcamy do zapoznania się z istotnymi informacjami dotyczącymi właściwej organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.

1.Spotykamy się 1 września 2021r. /środa/. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00-17:30.W celu zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków, w dniach 1-10.09 do przedszkola wchodzą wyłącznie rodzice dzieci nowo przyjętych z grupy najmłodszej /jeden rodzic/, w związku z powyższym prosimy przed wejściem do budynku o stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad osłaniania ust i nosa maseczką ochronną oraz dezynfekcję dłoni. Pozostali rodzice proszeni są o przekazanie dzieci pod opiekę osób dyżurujących w holu- Rodzice nie wchodzą do budynku przedszkola.

2. W związku z właściwą organizacją pracy prosimy o przyprowadzanie dzieci najpóźniej do godziny 8.30 , po wyznaczonym czasie odbywa się dezynfekcja pomieszczeń przedszkolnych a w grupach rozpoczynają się zajęcia edukacyjne.

3. Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy tylko zdrowe dzieci. Dzieci zakatarzone, kaszlące, z temperaturą, z dolegliwościami żołądkowymi itp. należy pozostawić w domu, aż do całkowitego wyleczenia.

4. Podkreślamy, że z przedszkola dziecko mogą odbierać tylko osoby upoważnione przez rodziców.

5. W pierwszym dniu prosimy wyposażyć dziecko w wygodne i bezpieczne zmienne obuwie, oraz „zapasowe” części garderoby umieszczone w podpisanym woreczku. Pozostałe rzeczy z „wyprawki przedszkolaka” zostaną podane przez wychowawców w najbliższych dniach.

6. Najważniejsze informacje, kierowane do Państwa wiadomości zamieszczane będą również przy wejściu głównym przedszkola.

7. Zebranie informacyjne dla rodziców, odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Do udziału w zebraniu zapraszamy jednego z rodziców/opiekunów w maseczce, prosimy również o dezynfekcję rąk przy wejściu. Informacją o dacie zebrania zostanie podana w pierwszym tygodniu września.

Zapraszamy Rodziców do współpracy w życiu codziennym przedszkola 🙂

Życzymy udanego i spokojnego roku przedszkolnego.

Dyrektor i personel Przedszkola nr 9