„ZAMÓW POSIŁEK”  REJESTRACJA

Szanowni Państwo,

od 4.05.2021 r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”.

Rejestracja jest możliwa na:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy Zespół zamowposilek.pl

AKTUALNE INFORMACJE

1. Dla każdego dziecka zarejestrowanego w aplikacji „Zamów posiłek” i uczęszczającego do Przedszkola nr 9 w Piasecznie ZAMÓWIEŃ dokonuje automatycznie Przedszkole na cały miesiąc. Zamówione zostają wszystkie posiłki, śniadanie ,obiad i podwieczorek
  2. Rodzic może jedynie odmawiać posiłki
  3. Odmówień posiłków nie można anulować.
  4. Odmawiać można najpóźniej do godz. 9.00. Po tej godzinie system nie rejestruje odmów i, pomimo nieobecności dziecka w przedszkolu, opłata będzie naliczana.
  5. Opłaty za wyżywienie dokonywane są w formie przedpłat za miesiąc „z góry”, na rachunek bankowy NIE WCZEŚNIEJ NIŻ 1. dnia rozpoczynającego się miesiąca, NAJPÓŹNIEJ  do 10. dnia miesiąca włącznie.
  6. Opłata za wyżywienie w danym miesiącu jest POMNIEJSZONA o odpisy za miesiąc poprzedni. Kwota do zapłaty widoczna będzie w systemie ostatniego dnia miesiąca po godz. 9.00.
  7. Prosimy o dokonania dwóch przelewów:  za wyżywienie osobno np. JAŚ KOWALSKI wyżywienie 120 zł a za pobyt osobno np. JAŚ KOWALSKI pobyt 47 zł
  8. W przypadku dokonania jednego przelewu za wyżywienie i pobyt należy w tytule przelewu podać imię, nazwisko dziecka, rodzaj opłat i jej wysokość . Np. JAŚ KOWALSKI – wyżywienie 120 zł, pobyt- 47 zł